Новиков Илья Владимировичтің "Өнеркәсіптік тоңазытқыш қондырғыларын автоматтандырудың заманауи тәсілі"тақырыбындағы қонақ дәрісі.

АТУ-да "Тоңазытқыш машиналары және кондиционерлеу жүйелері" және "Технологиялық машиналар мен жабдықтар" бағыттары бойынша оқитын инжиниринг және ақпараттық технологиялар факультетінің студенттері үшін Дмитров балық шаруашылығы технологиялық институтының "Тағам өнімдерінің технологиясы және тоңазытқыш техникасы" кафедрасының доценті, Халықаралық суық Академиясының корреспондент-мүшесі Илья Владимирович Новиковтың қонақ дәрісі өтті: " Өнеркәсіптік тоңазытқыш қондырғыларын автоматтандырудың заманауи тәсілі".
 Іс-шарада "Тоңазытқыш қондырғыларын автоматтандыру" оқулығының тұсаукесері өткізілді (авторлары Жильцов И.Б. және  Новиков И.В), оқулықты АТУ ғылыми кітапханасының электрондық базасына енгізу туралы шарт жасалды, сондай-ақ одан әрі ынтымақтастық жоспарлары талқыланды.