КШИТ Швейцария 2024

АТУ жанындағы Қазақстан-Швейцария туризм институтының (КШИТ) студенттері АТУ қос дипломы және халықаралық туризм және қонақүйлер менеджменті институтының (HTMI, Швейцария) бағдарламасы бойынша HTMI институтында және Швейцарияның Соеренберг курорттық қаласындағы жетекші кәсіпорындарында оқудан және өндірістік практикадан өтті.

Оқытуды Швейцарияның үздік оқытушылары жүргізді, олардың арасында Tittli Torstensson профессоры және Carlos Oberli профессоры. Оқу бағдарламасы бағыттарды қамтыды: "Көшбасшылық. Өзін-өзі басқару", "Туристік бағыттар. Маркетинг", "Қонақтарға арналған сапалы қызмет". Сапар барысында біздің студенттер түрлі коктейльдерді дайындау және ұсыну, клиенттерге қызмет көрсету және қызмет көрсету бойынша практикалық курстардан өтті, Үздік сомельерлердің шеберлік сабақтарына қатысты.

HTMI директоры, Ian Larmour және HTMI Charles Hines оқу процесінің жетекшісінің басшылығымен Швейцарияның ең әдемі жерлерінің біріндегі ең заманауи қонақ үй болып табылатын 5 жұлдызды "Burgenstock" қонақ үйіне экскурсия жүргізілді. Сондай-ақ, Цюрих қаласындағы "Мандарин" қонақ үйіне және 1898 жылы құрылған әлемге әйгілі "Cailler" шоколад фабрикасына экскурсиялармен барды.

АТУ жанындағы КШИТ-те оқи отырып, еуропалық деңгейдегі үздік білім, бірден екі беделді диплом, шет тілдерін тереңдетіп оқу, Еуропадағы жыл сайынғы тағылымдамалар және туризм мен мейрамхана-қонақ үй бизнесі саласында табысты мансапқа ие боласыз

6В11101 Туризм

6В11102 Мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі

АТУ коды 053

Сіздерді Алматы қаласы, Төле би көшесі, 100, АТУ бас оқу корпусы, 108 кабинет мекенжайы бойынша АТУ қабылдау комиссиясында күтеміз!!!

Толығырақ: +7 707 221 88 08, +7 (727) 221 88 08