Грант ала алмадың ба? Енді не істеріңді білмейсің бе? ???? Біз саған көмектесеміз! ????

Грант ала алмадың ба? Енді не істеріңді білмейсің бе? ???? Өкінішке қарай, ойлануға уақыт аз. Біз саған көмектесеміз! ????

Келесі жылы грантқа түсуге тырысасың, бұл жағдайда сен бір жыл жоғалтасың.

Немесе ақылы бөлімге түсесің бе?
АТУ-да ақылы бөлімде оқу жылының орташа бағасы: 600-650 мың теңге. Бұл соманы бірден төлеу міндетті емес. Шарт жасасу кезінде 30%. 20% қысқы сессия басталғанға дейін, 25%-екінші семестрдің басында, 25% - жазғы сессия басталғанға дейін төлесең болады. Тиімді ме? Әрине.

Егер қазір ақшаң болмаса, банктен тиімді шарттармен несие алуға болады. Сенің кепілгерің мемлекет атынан «Қаржы орталығы» АҚ болады.

???? Сонымен қатар, келесі жылы:
???? Босаған мемлекеттік гранттар конкурсына
???? Н.Қаппаров атындағы дәстүрлі грант конкурсына. Ол бір жылдық оқу шығындарын өтейді
???? Егер критерийлер бойынша келсең, «Қазақстан халқына» ҚҚ гранттар конкурсына қатыса аласың, ол оқу аяқталғанға дейінгі барлық шығындарды өтейді

Үлкен плюс АТУ-да жұмысқа орналастыру мүмкіндігі көп. Біздің студенттер университетті тәмамдағанша мамандығы бойынша жұмысқа орналасып алады.

Тағы сұрақтарың бар ма? Хабаралас!
Біздің байланыс орталығы: +77072218808, +77770481846

Есіңізде болсын, ең жақсы инвестиция - білімге салынған инвестиция!