«Еуразиялық сән апталығы» тақырыбында қонақ дәрісі өтті

Бүгін АТУ-да EURASIAN FASHION WEEK бас продюсері Ирина Байжанованың «Еуразиялық сән апталығы» тақырыбында және «Fashion for future» халықаралық жас дизайнерлер байқауының директоры Саида Иманованың қонақ дәрісі өтті. Біздің қонақтар ДжТКТФ студенттеріне ұлттық сән байқаулары мен сән көрсетілімдеріне қатысудың маңыздылығы туралы айтып берді.

Сондай-ақ, халықаралық деңгейдегі маркетолог Элла Пак fashion маркетинг бойынша мастер-класс өткізді. Барлық ниет білдірген студенттер «Fashion for Future» халықаралық жас дизайнерлер байқауына қатыса алады.

Біздің студенттер үшін – бұл өзін таныту және үлкен сән әлеміне жол ашу мүмкіндігі! Осындай кездесулер-біздің университет үшін тұрақты тәжірибе. АТУ біздің балалар өздерінің шығармашылық әлеуетін іске асыруы және даму үшін кең мүмкіндіктерге ие болуы үшін қолдан келгеннің бәрін жасайды! «Fashion for Future» байқауына қатысу үшін мына телефонға хабарласыңыз: +7 747 080 7759.

Толығырақ ақпарат - http://fff.eurasianfashionweek.com/
Қазақстан сәнінің болашағы АТУ дизайнерлерінде!!!