Белсенді суретшілер қауымдастығы «Өнер әлемді құтқарады» каталогын шығарды

Белсенді суретшілер ????????‍???? қауымдастығы «Өнер әлемді құтқарады» каталогын шығарды. Оған әлемнің 2️⃣5️⃣-тен астам елінен келген 1️⃣3️⃣5️⃣ суретшінің жұмыстары кірді.

Біздің университет пен Қазақстанды каталогта «Дизайн» кафедрасының, дизайн, текстиль және киім технологиясы факультетінің оқытушылары Бектиярова Жамиля @graf_design_jamil және Торемуратова Галия @galiya_edigeevna ұсынды.

Каталогты құрудың мақсаты - мәдениетті насихаттау достық және бүкіл әлемдегі суретшілердің ынтымақтастығы.

АТУ оқытушылары өздерінің білімдері мен шығармашылық таланттарының арқасында көптеген халықаралық жобалар мен байқауларға қатысады. Олардың жұмыстары мен жобалары әріптестері мен жұртшылықтың жоғары бағасына ие болды.
Бектиярова Жамиля және Торемуратова Ғалияны осы тамаша жобаға табысты қатысуымен құттықтаймыз және жаңа табыстар мен жетістіктер тілейміз!!!
АТУ-да ең үздік оқытушылар!!!