Белгілі қазақстандық дизайнер Айгуль Касымовамен инновациялық эксперименттік оқыту курсы.

Дизайн, текстиль және киім технологиялары студенттеріне жаңа оқу жылы шынымен жұлдызды басталды. Жаңа оқу курсын танымал қазақстандық дизайнер, AIGUL KASIMOVA брендінің негізін қалаушы Айгуль Касымовамен бастады @aigulkassymova @aigulkassymova_almaty @aigulkassymova_atelier! Өздеріңіз білетіндей, танымал дизайнермен инновациялық эксперименттік оқыту курсы өткен жылы басталып, саланың болашақ мамандарын даярлаудың тамаша нәтижелерін көрсетті. Биылғы жылы курс кеңейтілген және тереңірек болады. Мақсат-ой-өрісті кеңейту және сыни ойлауды дамыту, тарих, мәдениет, экономика, әлемдік оқиғалар мен болашақ мамандық арасындағы байланысты көре және түсіне білу.

Сабақтармен қатар, көрнекті тұлғалармен танысу, мұражайлар мен көрмелерге экскурсиялар, сән іс-шараларына қатысады.Студенттерді тьюторлары сүйемелдейді.

ДТжКТ студенттеріне осы керемет оқу курсына сәттілік тілейміз! Тәжірибе көп болатынына сенімдіміз! Біздің жазбаларымызды қадағалаңыз!