АТУ студенттері үшін «Вкусвилл» компаниясының өкілдері, «Вкусвилл» АҚ инновацияларды дамыту лидері, Сергей Куницын және «Вкусвилл» АҚ инновацияларды дамыту менеджері Александра Мясникова "Аштық ойындары" атты бірегей воркшоп өтті! «Вкусвилл» компаниясы — бұл супермаркеттердің үлкен желісі және "Дұрыс тамақтану өнімдері" ретінде сатылатын өнімдердің өзіндік бренді.
Егер азық-түлікті тек азық-түлік және ауылшаруашылық мамандары жасайды деп ойласаңыз, онда қателесесіз. Қазіргі заманғы шындықта азық-түлік өндірісімен барлық дерлік салалардың мамандары айналысады: экономистер мен маркетологтар, дизайнерлер, технологтар және It-мамандар. Воркшоп аясында студенттер функционалды тағам өнімдерін жасау бойынша идеялар жасады. Олар іс жүзінде тағам өнімдерін жасады, идеядан бастап өндіріске дейін және тұтынушыға сәтті сату процесі ескерілді. Үздік болу құқығы үшін 6 команда бақ сынасты, олардың әрқайсысында болашақ технологтарымыз, экономистеріміз, менеджерлеріміз, қаржыгерлеріміз, дизайнерлеріміз және IT мамандары бірікті.

«Аштық ойындары» воркшопының қорытындысы бойынша:
Жеңімпаз «FruYoFusion» командасы
Екінші орынды - «Қара Жұлдыздар» командасы
Үшінші орын – «Аутсайдер» командасы
Төрт орын – «Healthy bakery» командасы
Бесінші орын – «Booom квартеті» командасы
Алтыншы орын – «Fast Squid» командасы
Іс-шараны «Тағам өнімдірінің технологиясы» кафедрасы ұйымдастырды.
Жеңімпаздарымызды құттықтаймыз және жаңа жетістіктер мен қызықты жобалар тілейміз!!!