АТУ делегациясы серіктес - «Эфес Қазақстан» зауытына сапармен барды

АТУ делегациясы серіктес - «Эфес Қазақстан» зауытына сапармен барды.

«Эфес Қазақстан» компаниясы АТУ-дың басты стратегиялық серіктестерінің бірі болып табылады. Жемісті ынтымақтастықтың арқасында 2️⃣0️⃣1️⃣8️⃣ жылы біздің университетке NANO BREWERY TYPE 50 L4 шағын сыра қайнату зауытының заманауи жабдықтары сыйға тартылды және ашыту өнімдерін өндіру бойынша оқу-ғылыми орталық ашылды. Қазіргі уақытта ЖК АҚ «Эфес Қазақстан» директоры АТУ түлегі Станислав Вериш болып табылады.

✅ Сапар барысында біздің делегация үшін «Эфес Қазақстан» зауыты мен мұражайы бойынша экскурсия ұйымдастырылды, сондай-ақ компания басшылығымен түлектерді кәсіпорындарға жұмысқа орналастыру және «Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы» білім беру бағдарламасын дамыту мәселелері талқыланды.

«Эфес Қазақстан» Қазақстанның сыра нарығында көш бастап тұр. Компания 1997 жылы құрылған. 80 компаниядан тұратын Anadolu Group көпұлтты тобына кіреді. Компанияның зауыттары ең заманауи жабдықтармен жабдықталған, сусындар өндірісінде тек жоғары сапалы шикізат қолданылады. Қазіргі уақытта «Эфес Қазақстан» зауыттарында 750-ден астам қызметкер жұмыс істейді, олардың көпшілігі біздің университеттің түлектері болып табылады.