АТУ-да XIV Еуразиялық экономикалық жастар форумы (ЕЭЖФ) өтті!

АТУ-да XIV Еуразиялық экономикалық жастар форумы (ЕЭЖФ) өтті! Форумды ұйымдастыруға және өткізуге әлемнің 50-ден астам елінде жұмыс істейтін Еуразияның жоғары оқу орындары мен ғылыми орталықтары, ірі өнеркәсіптік компаниялар, Халықаралық бизнес-қауымдастықтар қатысты.

2024 жылы "Ресей-Еуразия-Әлем" XIV Еуразиялық экономикалық жастар форумының тең ұйымдастырушысы және алаңы ретінде Алматы технологиялық университеті «Интеграция-Даму-Перспектива» тақырыбында сөз сөйледі. Конкурстарды ұйымдастыруды және өткізуді АТУ Экономика және бизнес факультеті және Ғылым басқармасы жүзеге асырды. Қазақстанның түкпір-түкпірінен келген студенттер мен жас ғалымдар "Аумақтардың бәсекеге қабілеттілігі", «Корпоративтік басқару», Бизнестің тұрақтылығы (ESG) және даму жобалары", "Іскерлік Еуразия" жас ғалымдар мен студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарының конкурсы және туризм және қонақжайлылық индустриясындағы "Enogostopribution2024" халықаралық стартаптар конкурсы шеңберінде өз жұмыстарын ұсына алды.

Екі байқаудың қорытындысы бойынша сарапшы қазылар алқасы финалистерді жариялады:

• Садыкова Аида Жандосовна, Кремнев Александр Олегович, Сардарова Айсулу Бауыржановна (Алматы технологиялық университеті);
  • Юсупова Сабина Ильясовна (Алматы технологиялық университеті);
  • Султанова Каракат Байдрахманкызы, Джапарова Диана Куатовна (Алматы технологиялық университеті);
  • Бексултанова Индира Руслановна, Самархан Гулия Айдоскызы (Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті.);
  • Хижняк Валерия Андреевна (Қазақстан-Американдық Еркін Университеті);
  • Тухниязов Билал Шаукетович (Алматы технологиялық университеті);
  • Степанов Роман Витальевич ("Тұран"Университеті);
  • Колесникова Арина Евгеньевна (Алматы технологиялық университеті);
  • Абдрашев Айдар (Алматы технологиялық университеті);
  • Граусбард Вероника Владиславовна, Гидаева Нина Нуриддиновна (Халықаралық бизнес университеті);
  • Баянов Кадыржан Тенизбайулы, Мухтарова Куляйым Айдынкызы (Алматы технологиялық университеті);
  • Семионенко Диана Алексеевна, Коршуненко Алёна Олеговна (Алматы технологиялық университеті);
  • Сацук Анжелика (Ш. Есенова атындағы Каспий технология және инжиниринг университеті.);
  • Саметхан Д.Т (Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ.).

Финалистер мен жеңімпаздарды құттықтаймыз!