АТУ-да Blockchain & AI Technology Center-мен өнімді кездесу өтті

Almaty Technical University-де Blockchain & AI Technology Center-мен өнімді кездесу өтті. Бұл кездесу Қазақстан Республикасы Үкіметі 2024–2029 жылдарға бекіткен жасанды интеллектті дамыту бойынша мемлекеттік бағдарламаны жүзеге асыруға бағытталған роуд-шоу аясында өтті. Іс-шара барысында AI саласында болашақ мамандарды дайындау және осы саладағы цифрлық сауаттылықты арттыруға арналған білім беру бағдарламаларын енгізу перспективалары талқыланды.

Generative Nation бастамасына ерекше назар аударылды — бұл жасанды интеллект саласында адами капиталды дамытуға бағытталған негізгі қозғалыс. Осы бағдарлама аясында дайындалған мамандар тек Қазақстанды ғана емес, сонымен қатар жаһандық салаларды да түрлендіретін жобалармен жұмыс істейтін болады, цифрлық трансформацияға айтарлықтай үлес қосады.

Сондай-ақ, Қазақстандағы ең ірі көп аймақтық хакатон — Decentrathon 2.0 туралы толық ақпарат алдық. Жүлде қоры $50,000 болатын бұл хакатон еліміздің 17 өңірінде өтеді және студенттерге AI, Blockchain және GameDev салаларында нақты міндеттерді шешу арқылы өз дағдыларын практикада қолдануға мүмкіндік береді.

Blockchain & AI Technology Center-ге қызықты және мазмұнды кездесу үшін алғысымызды білдіреміз. Біз болашақта тығыз ынтымақтастықта боламыз деп үміттенеміз және біздің студенттер мен түлектердің Decentrathon 2.0 хакатонына белсенді қатысуын күтеміз!

Тіркелу үшін @webaitc профиліндегі сілтемені пайдалана аласыз.