АТУ - да "Өз жолыңды таңда-2024!».

Іс-шараға АТУ серіктестерінің 80-нен астам компаниясы қатысты, олардың арасында қалалық мансап орталығы, Efes Kazakhstan, Carlsberg Kazakhstan, Kaspi Bank, Bank CenterCredit, Halyk Bank, Forte Bank, Danone, "Ақсай-нан" нан-тоқаш комбинаты, "Рахат", "Бижан" кондитерлік фабрикасы,"Алматы халықаралық әуежайы" АҚ бар, "Қазақтелеком" АҚ, LG Electronics Almaty Kazakhstan, "Arunaz Atelier", Coca Cola Almaty BOTTLERS көптеген басқа. Іс-шара барысында АТУ бітіруші курс студенттері болашақ жұмыс берушілермен жеке танысып, Үздік HR-мамандардың мастер-кластары мен тренингтеріне қатысты. Мұндай іс-шаралар дәстүрлі түрде университетте жылына бірнеше рет өткізіледі, бұл студенттерге оқытудың соңғы курстарында түйіндемені дұрыс құрастыру сондай-ақ, болашақ жұмыс берушіні және олардың еңбек қызметінің саласын таңдау туралы шешім қабылдауға мүмкіндік береді.

АТУ түлектерінің жұмысқа орналасуы 90% - дан асады. Біздің университет 400-ден астам серіктес компаниялармен ынтымақтасады және түлектерімізді өз ұжымдарына жұмысқа үлкен қуанышпен шақырады.

Іс-шараны АТУ мансап орталығы ұйымдастыруымен өткізілді.