АҚ «Банк ЦентрКредит» тәжірибесі

Біз АТУ түлектері қауымдастығының қолдауымен ұйымдастырылған студенттердің өндірістік тәжірибесі туралы репортаждар сериясын жалғастырудамыз. Осындай орындардың бірі  - «Банк ЦентрКредит» АҚ. Банк саласында экономика және бизнес факультетінде оқитын студенттер тәжірибеден өтеді. Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» білім беру бағдарламасы бойынша 3 курс студенті Балтағұл Нұрсәттің айтуынша, банктегі тәжірибе оған кассалық бөлімдегі жұмысты игеруге, клиенттермен қалай жұмыс істеу керек, кассалық операцияларды қалай жүргізу керек және т.б. мүмкіндік берді. Тәжірибелі тәлімгерлердің басшылығымен мұндай тағылымдама дағдыларды үйрену ғана емес, өзін таныту және болашақта жұмысқа орналасу үшін мүмкіндік алу үшін де қажет.