С.Е. Сабралы қорғауы туралы хабарландыру

«Алматы технологиялық университеті» АҚ жанындағы 8D072 – «Өндірістік және өңдеу салалары» дайындау бағыты бойынша Диссертациялық кеңесте философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Сабралы Султан Еркинулы 6D073500 – «Тағам қауіпсіздігі»  мамандығы бойынша «Микробтардың ластануынан ет және құрамында ет бар өнімдердің тағамдық және биологиялық қауіпсіздігін қамтамасыз ету» тақырыбындағы диссертациялық жұмыс.

Диссертациялық жұмыс Алматы технологиялық университетінде «Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі және сапасы» кафедрасында орындалды.

Қорғау формасы – диссертациялық жұмыс.

Қорғау тілі – қазақ тілі.

Ғылыми кеңесшілері:

1. Абжанова Шолпан аманкелдыкызы - техника ғылымдарының кандидаты, доцент, Алматы технологиялық университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;
  2. Шахов Сергей Васильевич - Шахов Сергей Васильевич – техника ғылымдарының докторы, профессор, Воронеж мемлекеттік инженерлік технологиялар университеті, Воронеж қ., Ресей Федерациясы.

Ресми рецензенттер:

1. Матеева Акмарал Ержановна – PhD доктор, «BAIEL-KZ» ЖШС технологы Алматы қ., Қазақстан Республикасы.
  2. Жакатаева Алтынай Насыпхановна – PhD доктор, «Қазақ егіншілік және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты», ғылыми қызметкері. Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Диссертациялық Кеңестің шетелдік мүшесіKorzeniowska Malgorzata – DSc., Professor Faculty of Biotechnology and Food Science, Wroslaw University of Environmental and Life Sciences, г.Wroslaw, Polahd;
  2. Нургазезова Алмагуль Нургазезовна – техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру басқармасының жетекшісі, «Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті» КЕАҚ, Семей қ., Қазақстан Республикасы;
  3. Кененбай Гульмира Серікбайқызы – техника ғылымдарының кандидаты, «Қазақ қайта өңдеу және тағам өнеркәсіптері ғылыми-зерттеу институты» ЖШС, «Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өңдеу және сақтау технологиясы» зертханасының меңгерушісі, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;

Қорғау 2024 жылғы 24 маусым сағат 13.30-де «Алматы технологиялық университеті» АҚ жанындағы 8D072 – «Өндірістік және өңдеу салалары» дайындау бағыты бойынша Диссертациялық кеңесте, Алматы қаласы, Төле би көшесі 100, конференция залы, 212 кабинетінде өтеді.

Сайт адресі: www.atu.kz, e-mail: r.uazhanova@atu.kz.

Қорғау аралас форматта ZOOM платформасында өтеді:

Конференция идентификаторы: 876 243 6555

Кіру коды: Qwerty1234