М.Ж. Бектурсунованың диссертациясын қорғауы туралы хабарландыру

«Алматы технологиялық университеті» АҚ жанындағы 8D072 – «Өндірістік және өңдеу салалары» дайындау бағыты бойынша Диссертациялық кеңесте философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Бектурсунова Мая Жумадиловнаның, 8D07202 – «Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы» білім беру бағдарламасы бойынша «Балықтардың бағалы түрлері (көксерке, кларийлі жайын және тиляпия) үшін бастапқы жемдерді өндіру технологиясын жасау» тақырыбындағы диссертациясы қорғалады.

Диссертациялық жұмыс Алматы технологиялық университетінде «Астық өнімдері және өңдеу өндірістерінің технологиясы» кафедрасында орындалды.

Қорғау формасы – диссертациялық жұмыс.

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми кеңесшілері:

1. Жиенбаева Сауле Тургановна – техника ғылымдарының докторы, қауымдастырылған профессор, Алматы технологиялық университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;
  2. Машенцева Наталья Геннадьевна - техника ғылымдарының докторы, професср, «Ресей биотехнологиялық университеті» жоғары білім берудің федералды мемлекеттік бюджеттік білім беру мекемесі (РОСБИОТЕХ), Мәскеу қ. Ресей Федерациясы.

Ресми рецензенттер:

1. Ермекбаев Сейткамал Баймуратович - техника ғылымдарының кандидаты, «Тамақ және қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы» кафедрасының доценті, «С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық зерттеу университеті» КеАҚ, Астана қ., Қазақстан Республикасы.
  2. Нурымхан Гульнур Несиптаевна – техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, «Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті» КЕАҚ, Семей қ., Қазақстан Республикасы

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Диссертациялық Кеңестің шетелдік мүшесі - Balev Desislab Konstandinovich – PhD, professor, University of Food Тechnologies, Plovdiv, Вulgaria;
  2. Тимурбекова Айгуль Кулахметовна – техника ғылымдарының кандидаты, «Тағам өнімдерінің технологиясы және қауіпсіздігі» кафедрасының профессоры, «Қазақ Ұлттық аграрлық зерттеу университеті» КЕАҚ, Алматы қ., Қазақстан Республикасы;
  3. Ахметсадыкова Шынар Нурлановна – PhD докторы, бөлім меңгерушісі, ЖШС «Қазақ мал шаруашылығы және жемшөп өндірісі ғылыми зерттеу институты», Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2024 жылғы 26 маусым,  сағат 12.30-да «Алматы технологиялық университеті» АҚ жанындағы 8D072 – «Өндірістік және өңдеу салалары» дайындау бағыты бойынша Диссертациялық кеңесте, Алматы қаласы, Төле би көшесі 100, конференция залы, 212 кабинетінде өтеді.

Сайт адресі: www.atu.kz, e-mail: r.uazhanova@atu.kz.

Қорғау аралас форматта ZOOM платформасында өтеді:
Конференция идентификаторы: 876 243 6555

Кіру коды: Qwerty1234

Бектұрсынованың Аннотациясы

Бектұрсынованың диссертациялық жұмысы

Шетелдік кеңесшінің пікірі

Отандық диссертация жетекшісінің пікірі

Рецензент Нұрымхан Г.Н. пікірі

Рецензент Ермекбаева С.Б пікірі

Этикалық комиссияның хаттамасы

Бектұрсынованың еңбектері мен басылымдары тізімі