Ф. Махмутова қорғауы туралы хабарландыру

Махмудов Ф.А қорғауы туралы хабарландыру

«Алматы технологиялық университеті» АҚ жанындағы 8D072 – «Өндірістік және өңдеу салалары» дайындау бағыты бойынша Диссертациялық кеңес философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Махмудов Фаррух Абдигапуровичтың 8D07203 – «Тағам қауіпсіздігі»  білім беру бағдарламасы бойынша «Сақтау кезінде тұтас ұнтақталған ұнның қауіпсіздігін қамтамасыз етудің ғылыми негіздері» тақырыбындағы диссертациялық жұмыс.

Диссертациялық жұмыс Алматы технологиялық университетінде «Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі және сапасы» кафедрасында орындалды.

Қорғау формасы – диссертациялық жұмыс.

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми кеңесшілері:

1. Азимова С.Т. – «Тағам қауіпсіздігі» мамандығы бойынша PhD докторы, «Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі және сапасы» кафедрасының қауымдастырылған профессоры, АҚ «Алматы технологиялық университеті», Алматы қ., Қазақстан Республикасы.
  2. Изтаев А.И. – техника ғылымдарының докторы, профессор, ҚР ҰҒА академигі, Алматы технологиялық университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.
  3. Ребезов М.Б. – ауыл-шаруашылық ғылымдарының докторы, профессор, «В.М. Горбатов атындағы азық-түлік жүйелерінің Федералды ғылыми орталығы» Ресей Ғылым Академиясы, Мәскеу қ., Ресей Федерациясы.

Ресми рецензенттер:

1. Капшакбаева Зарина Владимировна – PhD докторы, «Биотехнология» кафедрасының қауымдастырылған профессоры, «Павлодар университеті» КеАҚ, Павлодар қ., Қазақстан Республикасы.
  2. Байкадамова Асемгуль Мадениетовна – PhD докторы, коммерцияландыру және инновация орталығының басшысы «Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті» КЕАҚ, Семей қ., Қазақстан Республикасы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. 1. Диссертациялық Кеңестің шетелдік мүшесі – Vlahova-Vangelova Desislava – PhD, professor «University of Food Тechnologies», Plovdiv, Вulgaria.
  2. Нургазезова Алмагуль Нургазезовна – техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, Жоғары оқу орнынан кейінгі білім басқармасының басшысы «Семей қаласының Шәкәрім атындағы университеті» КеАҚ, Семей қ., Қазақстан Республикасы.
  3. Мамаева Лаура Асильбековна – биология ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, «Тағам өнімдері қауіпсіздігі мен технологиясы» кафедрасының меңгерушісі, Қазақ Ұлттық аграрлық зерттеу университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2024 жылы 24 маусым сағат 11.00-де «Алматы технологиялық университеті» АҚ жанындағы 8D072 – «Өндірістік және өңдеу салалары» дайындау бағыты бойынша Диссертациялық кеңесте, Алматы қаласы, Төле би көшесі 100, конференция залы, 212 кабинетінде өтеді.

Сайт адресі: www.atu.kz, e-mail: r.uazhanova@atu.kz.

Қорғау аралас форматта ZOOM платформасында өтеді:
Конференция идентификаторы: 876 243 6555, кіру коды: Qwerty1234.

Аннотация Махмудов Ф.А

Диссертация  Махмудов Ф.А