Ғылыми бағыты бойынша «қауымдастырылған профессор (доцент)» ғылыми атағын алу ізденісі

20500 – Материалдық инженерия (05.19.00-Тоқыма және жеңіл өнеркәсіп материалдары мен бұйымдарының технологиясы) ғылыми бағыты бойынша «қауымдастырылған профессор (доцент)» ғылыми атағын алу ізденісі

Джуринская Индира Михайловна, «Текстиль өндірісінің технологиясы» кафедрасының PhD, қауымдастырылған профессоры.

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 128 бұйрығы, 05.09.2024 ж. өзгерістері мен толықтыруларды ескере отырып бекітілген ғылыми атақтар (қауымдастырылған профессор (доцент), профессор) беру ережесіне сәйкес, Алматы технологиялық университеті «Текстиль өндірісінің технологиясы» кафедрасының PhD қауымдастырылған профессоры Джуринская Индира Михайловнаның анықтамасы мен ғылыми еңбектер тізімі 20500 – Материалдық инженерия (05.19.00-Тоқыма және жеңіл өнеркәсіп материалдары мен бұйымдарының технологиясы) ғылыми бағыты бойынша «қауымдастырылған профессор (доцент)» ғылыми атағын беру үшін жарияланады.
www.atu.edu.kz  Хабарландыру айдарында орналастырылған  25.09.2024 ж.