Танымал сәнді қазақстандық бренд ZARDOZI АТУ студенттеріне арналған байқаудың басталғаны туралы хабарлайды!!!

⚜️ Танымал сәнді қазақстандық бренд ZARDOZI @zardozi_fashion АТУ студенттеріне арналған байқаудың басталғаны туралы хабарлайды!!!

???? ZARDOZI-бұл көпұлтты мұра мен заманауи технологияны біріктіретін бренд. Орталық Азияның мәдени мұрасының байлығы мен заманауи сәннің қарқынды дамуының символы.

ZARDOZI бренді Қазақстанның көпұлтты жерінің көрінісі және ежелгі дәстүрлер мен заманауи сән үрдістерін біріктіретін Шығыс пен Батыс арасындағы көпір болып табылады.

Байқау екі бағыттан тұрады!

???? Бірінші бағыт: zardozi киім бренді үшін Арт-образ әзірлеу. Ол 2 кезеңде өтеді.

1️⃣ кезең

Шарттары: Нео-этникалық стильдегі кескіннің эскизін жасау.

2️⃣ кезең

Шарттары: 1 кезеңнен сәтті өткен қатысушылар өз эскиздерінің негізінде дайын образды (киім затын) дайындайды

Түсініктеме: 2 кезеңге арналған материалдарды ZARDOZI бренді ұсынады

???? Екінші бағыт: графикалық дизайнерлерге арналған байқау.

Шарттары: ZARDOZI home үй коллекциясы үшін баспа желісін әзірлеу. Баспа тақырыбы - "Нео-этника", мұнда қатысушылар инновациялық және есте қаларлық дизайн жасау үшін этникалық өнердің заманауи тенденциялары мен элементтерін біріктіруі керек. Баспа ZARDOZI home топтамасының идеясы мен тұжырымдамасын баса көрсетуі керек, сонымен бірге мақсатты аудитория үшін өзекті және тартымды болуы тиіс.

???????? Сыйлықтар мен сыйақылар:

Байқау жеңімпаздары өз идеяларын жүзеге асыруға және ZARDOZI брендінің толыққанды серіктесі болуға мүмкіндік алады.

Сонымен қатар, жеңімпаздар өз жұмыстарының сатылымының пайызын алады, бұл олардың шығармашылығын ынталандырады және табыс табуға мүмкіндік береді.

???? Қосымша ақпарат алу үшін+7 708 350 02 38 Галия Едигеевна