АТУ-да барлық факультет студенттері үшін «Парасатты ұрпақ - ұлт болашағы» тақырыбында семинар өтті

✅ Іс-шараның модераторы Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша «Almaty Adaldyk Alany» жобалық кеңсесінің басшысы, аудан әкімінің сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі кеңесшісі Марат Маутенұлы Қалимолдин болды.

АТУ Тәрбие жөніндегі проректоры Батхолдин Қ.С., АТУ Психологиялық қолдау қызметінің басшысы, Әлімхан Д.Т., Алматы Азаматтық Альянсының төрағасы, қауымдастырылған профессор, PhD докторанты Әбдіхалықов Қ.С., Алматы қаласындағы «ЖАҢАРУ Сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалыс» РҚБ филиалының директоры Жапаров Б.А., Бас директор Алмалы ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөлімінің маманы Кенжебаева Ш.А. және басқа да спикерлер.