21204– Азық түлік ғылымы және технологиясы ғылыми бағыты бойынша «қауымдастырылған профессор (доцент)» ғылыми атағын алу ізденісі

Изтелиева Раушан Акмуратовна, «Тамақ өнімдері қауіпсіздігі және сапасы»  кафедрасының PhD, қауымдастырылған профессоры.

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 128 бұйрығы , 09.01.2023 ж. өзгерістері мен толықтыруларды ескере отырып бекітілген ғылыми атақтар (қауымдастырылған профессор (доцент), профессор) беру ережесіне сәйкес, Алматы технологиялық университеті «Тамақ өнімдері қауіпсіздігі және сапасы» кафедрасының PhD қауымдастырылған профессоры Изтелиева Раушан Акмуратовнаның анықтамасы мен ғылыми еңбектер тізімі 21204 – Азық түлік ғылымы және технологиясы ғылыми бағыты бойынша «қауымдастырылған профессор (доцент)» ғылыми атағын беру үшін жарияланады.