21204 – Азық-түлік ғылымы және технологиясы ғылыми бағыты бойынша «қауымдастырылған профессор (доцент)» ғылыми атағын алу ізденісі

Пронина Юлия Геннадьевна, «Астық өнімдері жіне өңдеу өндірістерінің технологиясы» кафедрасының PhD, қауымдастырылған профессоры

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 128 бұйрығы , 09.01.2023 ж. өзгерістері мен толықтыруларды ескере отырып бекітілген ғылыми атақтар (қауымдастырылған профессор (доцент), профессор) беру ережесіне сәйкес, Алматы технологиялық университеті «Астық өнімдері жіне өңдеу өндірістерінің технологиясы» кафедрасының PhD қауымдастырылған профессоры Юлия Геннадьевна Пронинаның анықтамасы мен ғылыми еңбектер тізімі 21204 – Азық-түлік ғылымы және технологиясы (05.18.00- Азық-түлік өнімдер технологисы) ғылыми бағыты бойынша «қауымдастырылған профессор (доцент)» ғылыми атағын беру үшін жарияланады.

Пронина Ю.Г. Ғылыми атақ ізденуші анықтамасы
Пронина Ю.Г. Халықаралық реценз.басылымдардағы ғылыми еңбектер тізімі