: Алматы технологиялық университетінің студенттері CCNAv7: Routing and Switching курсын сәтті аяқтап, Cisco Networking Academy сертификаттарын алды!

"Ақпараттық жүйелер" білім беру бағдарламасы бойынша оқитын АТУ Инжиниринг және ақпараттық технологиялар факультетінің студенттері Cisco Networking Academy оқу шеңберінде CCNAv7: Routing and Switching курсын сәтті аяқтады. Бұл курс желілік технологиялар саласындағы ең беделді курстардың бірі болып табылады және сертификаттар алу олардың осы саладағы дағдылары мен білімдерін растайды.

Студенттер желілік технологиялар саласындағы жетекші компаниялардың бірі Cisco Systems серіктестік бағдарламасы Cisco Networking Academy-де оқыды. Бірнеше ай бойы олар коммутация және маршруттау негіздерін үйренді, желілік құрылғыларды конфигурациялады және басқарды, желілерді құру және қолдау үшін қажетті хаттамалар мен технологияларды зерттеді.

CCNAv7: Routing and Switching курсынан өту өте көп еңбек етуді қажет етеді. АТУ студенттері өздерінің кәсіби шеберліктерін және жоғары нәтижелерге қол жеткізуге деген ұмтылыстарын көрсетті. Олар оқытушылар берген тапсырмаларды сәтті орындап, оқытудың барлық кезеңдерінен өтті.

Cisco Networking Academy-де сертификаттар алу - бұл жоғары біліктіліктің белгісі және АТУ студенттерінің желілік технологиялар бойынша қажетті дағдылар мен білімге ие екендігінің тамаша дәлелі. Бұл олардың мансаптық мүмкіндіктерін едәуір кеңейтеді және ақпараттық технологиялар саласындағы табысты мансап мүмкіндіктерін арттырады.

Құттықтаймыз және олардың кәсіби дамуында одан әрі табыс тілейміз. Олардың Cisco Networking Academy-дегі алған білімдері мен сертификаттары олардың желілік индустриядағы болашақ мансабында жаңа есіктер мен мүмкіндіктер ашатынына сенімдіміз!