Шайзаданова Г.С. қорғау туралы хабарландыруы

«Алматы технологиялық университеті» АҚ базасындағы 8D07204, 6D072600 – «Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және құрастырылуы», 8D07205, 6D073300 – «Тоқыма материалдарының технологиясы және жобалануы» мамандық топтары бойынша Диссертациялық кеңесте 6D072600 – «Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технология мен құрастырылуы» мамандығы бойынша  философия  докторы (PhD) дәрежесін алу үшін Шайзаданова Гульнар Сейтбеккызының «Термиялық зақымданған пациенттерге арналған арнайы мақсаттағы киімді зерттеу және жобалық әдістемесін дайындау» тақырыбындағы диссертациялық жұмысты қорғалады.

Диссертациялық жұмыс «Алматы технологиялық университеті» АҚ «Бұйым және тауар технологиясы мен құрастырылуы» кафедрасында орындалды.

Қорғау нысаны – диссертациялық жұмыс.

Қорғау тілі – орыс тілі.

Ғылыми кеңесшілер:

1. Кучарбаева Калдыгуль Жумабаевна – техника ғылымының кандидаты, Алматы Технологиялық университетінің қауымдасқан профессоры, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.
  2. Мокеева Наталия Сергеевна – техника ғылымының докторы, «А.Н. Қосығин атындағы Ресей мемлекеттік университеті» (Технологиялар. Дизайн. Өнер) жоғары білім беру федералдық мемлекеттік бюджеттік білім беру мекемесінің профессоры, Мәскеу қ., Ресей.

Ресми рецензенттер:

1. Кожабергенова Каламкуль Доктырбековна – техника ғылымының кандидаты, «Жеңіл өнеркәсіп технологиясы және дизайн» кафедрасының қауымдастырылған профессоры (доцент), Астана қ., Қазақстан Республикасы.
  2. Мустафина Жанна Тураровна – техника ғылымының кандидаты, Алматы гуманитарлық-экономикалық университетінің «Сымбат» Дизайн және Технология институтының «Дизайн» кафедрасының меңгерушісі, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелері:

1. Черунова Ирина Викторовна - техника ғылымдарының докторы, профессор, Дон мемлекеттік техникалық университеті, Шахты қ., Ресей.
  2. Сабирова Зиёда Ахимджановна - PhD философия докторы, «Костюм дизайны» кафедрасының доценті, Ташкент тоқыма және жеңіл өнеркәсіп институты, Ташкент қ., Өзбекстан Республикасы.
  3. Байжанова Сулушаш Болабиевна - техника ғылымдарының кандидаты, доцент, «Дизайн және сән индустриясы» кафедрасының меңгерушісі, М. Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті, Тараз қ., Қазақстан Республикасы.
  4. Омарова Еркежан Омирхановна - техника ғылымдарының кандидаты, «Дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Алматы қ., Қазақстан Республикасы.

Қорғау 2024 жылдың 05 сәуірінде сағат 15:00-де «Алматы технологиялық университеті» АҚ  8D07204, 6D072600 – «Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және құрастырылуы», 8D07205, 6D073300 – «Тоқыма материалдарының технологиясы және жобалануы» мамандық тобы бойынша диссертациялық кеңесте өтеді. Мекен-жайы: Алматы қаласы, Төле би көшесі 100, конференция залы, 212 кабинет.

Сайт адресі: www.atu.edu.kz, d.zhurinskaya@atu.kz, indi_06.79@mail.ru

Қорғау аралас форматта ZOOM платформасында өтеді:

Конференция идентификаторы: 876 243 6555

Кіру коды: Qwerty1234

Г.С. Шайзадановтың диссертациясы
Шетелдік ғылыми кеңесшінің пікірі
Отандық ғылыми кеңесшінің пікірі
Мустафина Ж.Т кеңесшінің пікірі
Кожабергенова К.Д кеңесшінің пікірі
Этикалық комиссиясының хаттамасы мен қорытындысы
Г.С. Шайзадановтың ғылыми еңбектерінің тізімі