АТУ-да "Дизайн" мамандығы бойынша «SHANGHAI JIAN QIAO UNIVERSITY» (Қытай Халық Республикасы, Шанхай қ.) университетімен қос дипломды білім беруді жүзеге асыру туралы Келісімшартқа қол қойылды!

"SHANGHAI JIAN QIAO UNIVERSITY" (SJU) - Қытайдағы ең танымал жеке университеттердің бірі, 2000 жылы құрылған және әртүрлі бағыттағы 14 колледжден тұрады.  SJU құрамына кіретін "Intermark international Design College" - дизайн саласындағы үздік мамандарды даярлау бойынша жетекші жоғары оқу орны болып табылады.

Жақын арада қос дипломдық бағдарлама бойынша оқуды бастайтын АТУ студенттері бірден 2 диплом алады: АТУ-дың "Дизайн"  білім беру бағдарламасы және SJU «Brand Communication and Marketing Design», «Fashion Brand Management and Product Design» и «Game and Animation Design»  білім беру бағдарламасылар (таңдау бойынша).