Menu Close

Орталық Азиядағы жоғары білімді жаңа технологиялар арқылы жаңғырту

2020 жылдың 30 қыркүйегінде Еуразия ұлттық университетінің базасында «Орталық Азиядағы жоғары білімді жаңа технологиялар арқылы жаңғырту» жобасының (//hiedtec.ecs.uni-ruse.bg) ұйымдастыруымен алдын ала мониторингі өтті. Қазақстандағы Ұлттық Эразмус+ кеңсесі аралас форматта өтті. Кездесуді кеңсе директоры Ш.У.Тасболатова жүргізді. Еуразия ұлттық университеті, «Алматы технологиялық университеті» АҚ және Инновациялық Еуразия университетінен жобаға қатысушы жоғары оқу орындарының өкілдері қатысты.

Нұр-Сұлтан қаласындағы университетімізден халықаралық қатынастар және академиялық ұтқырлық бөлімінің меңгерушісі Увакасова Л.Т. және Инновациялық білім беру технологиялары орталығының директоры Медведков Е.Б. Онлайн режимде отырысқа оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі проректор Байболова Л.Қ., оқу-әдістемелік бөлімінің меңгерушісі Ахметова Н.К., сапа және аккредиттеу бөлімінің басшысы Сатвалдинова А.Г. және ақпараттық технологиялар басқармасының басшысы Садықов М.Қ.

Кездесу нәтижесінде Тасболатова Ш.У. АТУ жоба командасының біртұтастығы мен тиімділігін атап өтті. Сондай-ақ жұмыстың негізгі бағыттары мен жақын арада атқарылатын міндеттер айқындалды, олардың шешімі жобаның сәтті аяқталуына ықпал етеді.

Пікір үстеу

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды.